Køb billetter til jubilæumsfesten

Fra tirsdag 1. marts 2011 kan du få fingre i billetterne til IK Vest’s store jubilæumsfest lørdag 2. april. Aftenen kommer både til at byde på en lækker tre-retters menu, levende musik og hygge med venner og bekendte fra IK Vest. Drikkevarer købes i baren.

Alt det kan du komme med til for den favorable pris af kun 200 kroner for både indgang, mad og musik. Men skynd dig der er kun 400 billetter til salg og fredag 25. marts er sidste dag billetterne sælges.

Køb billetterne her

Billetterne sælges både i Dagli’ Brugsen Overlade og Ranum. Men du kan også vælge at indsætte penge på vores konto i Sparekassen Himmerland: 9201-185-01-01600.

Husk at skrive navn og hvor mange billetter I skal have.

Vi glæder os til at se jer allesammen til en rigtig hyggelig aften.